SKY24.LV

Kā nopirkt lētas aviobiļetes SKY24.LV?

Ar SKY24.LV tas ir ātri, droši un vienkārši!

1. Ievadiet lidojuma sākuma punktu un galamērķi, datumus un pasažieru skaitu.
Noklikšķiniet uz „Meklēt lidojumus”. Izvēlieties jums vispiemērotākos lidojumus un uzklikšķiniet uz „Izvēlēties”.

2. Ievadiet pasažieru datus.

3. Izvēlieties samaksas veidu.

Samaksāt varat:
a) internetbankā:
b) ar kredītkarti;
c) ar jūsu Paypal kontu.
Jūsu kredītkartes datu apstrādei tiek izmantoti SSL drošības protokols un drošības programmas MasterCard SecureCode un Verified by Visa, pateicoties kurām tiek garantēta jūsu datu drošība un nepieejamība trešajām personām.

PayPal ir visizplatītāka elektronisko maksājumu sistēma pasaulē, pateicoties augstajam drošības līmenim un maksājumu veikšanas ātrumam. PayPal nodrošina drošu jūsu kartes datu un bankas rekvizītu uzglabāšanu, ļaujot veikt elektroniskus darījumus bez atkārtotas jūsu konfidenciālo datu ievadīšanas pie katra darījuma. Paypal maksājumu iespējams veikt ar dažiem klikšķiem, sistēma noņems attiecīgo summu no Jūsu kartes vai bankas konta bez vajadzības lieku reizi ievadīt maksājuma datus interneta vietnē. Jūsu dati nav pieejami trešajām personām.

4. Kad esat izvēlējušies samaksas veidu, pārbaudiet rezervācijas datus un iepazīstieties ar SKY24.LV lietošanas noteikumiem. Ja visi dati ir pareizi un esat iepazinušies ar noteikumiem, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz „Maksāt”.

5. Veiciet maksājumu. Pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu.

Novēlam jums patīkamu lidojumu!

Aplūkojiet pirktākās lētās aviobiļetes