Pasažieri

Lētas aviobiļetes: Vīne


Pilsēta: Vīne
Iedzīvotāji: 1 698 000
Valsts: Austrija
Reliģija: katolicisms, protestantisms
Valoda: vācu
Klimats: mērens kontinentāls klimats, aukstas ziemas, kalnossniegs, mēreni siltas vasaras ar nelielu nokrišņu daudzumu
Naudas vienība: eiro (EUR)
Elektrība: 230 V, Eiropas standarta kontakts
Vīza: Latvijas pilsoņiem bezvīzu režīms, valstī var iebraukt ar IDkarti

Austrijas galvaspilsēta Vīneatrodas Donavas krastā.Tajā dzīvoapmēram ceturtā daļa Austrijas iedzīvotāju. Vienlaikus pilsēta ir arī viena noAustrijas deviņām federālajām zemēm.Vīne ir mājvieta daudzām starptautiskām organizācijām, piemēram, OPEC unANO, un ir visā pasaulē slavena kultūras metropole.Daudzugadsimtu garumā Vīne bija Habsburgu dinastijas mājvieta un viņu valdīšanaslaikā attiecīgi arī Vācu nācijas Svētās Romas impērijas galvaspilsēta, padarotto par Eiropas kultūras un politisko centru. Par Habsburgu dinastijas diženumuatgādina ķeizaru pils Hofburga, baroka stila ķeizariskās ģimenes vasarasrezidence Šēnbrunnas Pils un Belvederes pils.Pilsētādarbojas vairāk nekā 100 mākslas muzeju,kuros apskatāmi dažādu gadsimtu izcilākie mākslas darbi. Viens no spožākajiemnotikumiem ir Vīnes filharmonijas orķestra jaungada koncerts, kuru savostelevīzijas ekrānos noskatās miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Mercer pētījumā par dzīveskvalitāti, kas aptvēra 221 pasaules metropoli, 2011. gadā Vīne ieguva pirmovietu.Varbūt tiešitādēļ caur Vīnes lidostu gadā dodas vairāk nekā 18 miljoni pasažieru.

Zemāk atradīsietlētas aviobiļetes uz Vīni.Izvēlnē ir apkopoti lidojumi par izdevīgu cenu, kurus citi klientipēdējo divu nedēļu laikā ir atraduši SKY24.EE.

Aviobiļetes par izdevīgu cenu uz Vīne

Aviobiļetes Rīga-Vīne
(nopirkts 24.06)
75,26 EUR
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Tallina-Vīne
(nopirkts 24.06)
81,03 EUR
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Helsinki-Vīne
(nopirkts 22.06)
122,71 EUR
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Viļņa-Vīne
Rezervēt lidojumus