Pasažieri

Lētas aviobiļetes: Mumbaja


Pilsēta: Mumbaja
Iedzīvotāji: 12 478 447
Valsts: Indija
Reliģija: hinduisms, kristiānisms, sikhisms, islāms
Valoda: hindu, bengāļu, telugu, marathu, tamilu, urdu, u.c.
Klimats: tropisks
Naudas vienība: Indijas rūpija (INR)
Elektrība: 230 V, lielākoties Eiropas standarta kontakts, bieži arī Lielbritānijasstandarta kontakts trīszaru apaļai kontaktdakšai
Vīza: nepieciešama

Mumbaja (agrāk Bombeja) ir Indijālielākā un pasaulē ceturtā lielākā pilsēta, kas atrodas uz septiņām salāmArābijas jūrā Indijas rietumu piekrastē.Tā ir viena no Indijas svarīgākajām ostas pilsētām, kā arī valstsfinanšu un izklaides industrijas galvaspilsēta. Tieši Mumbajā atrodas Indijaskino centrs Bolivuda.No daudzajiemapskates objektiem UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā ir iekļauta Chhatrapati Shivaji dzelzceļa stacija unElephanta alu pilsēta.Tomēr aplūkojamo vietu sarakstā ir vērts iekļautarī Rajabai zvanu torni, Velsasprinča muzeju, Malabari kalnu, Mahalaxmi templi un Haji Ali mošeju.

Chhatrapati Shivaji starptautiskālidosta pēc pasažieru skaita ir Indijas lielākā lidosta, kas gadā apkalpo 29miljonus cilvēku.

Zemāk atradīsietlētas aviobiļetes uz Mumbaju.Izvēlnē ir apkopoti lidojumi par izdevīgu cenu, kurus citi klientipēdējo divu nedēļu laikā ir atraduši SKY24.EE.

Aviobiļetes par izdevīgu cenu uz Mumbaja