Pasažieri

Lētas aviobiļetes: Milāna


Pilsēta: Milāna
Iedzīvotāji: 1 310 000
Valsts: Itālija
Reliģija: katolicisms
Valoda: itāļu
Klimats: Vidusjūras
Naudas vienība: eiro (EUR)
Elektrība: 230 V, Eiropas standarta kontakts
Vīza: Latvijas pilsoņiem bezvīzu režīms, valstī var iebraukt ar IDkarti

Milāna ir Itālijas ziemeļu daļasnozīmīgākā pilsēta un Lombardijas – kultūras ziņā visattīstītākā Itālijasreģiona, administratīvais centrs. Tajā satiekas ceļi, kas vijas pāri Alpiem noViduseiropas, attīstot pilsētu par svarīgu transporta mezglu un rūpnieciskocentru.Milāna ir netikai Itālijas finanšu un ekonomikas, bet arī pasaules modes un dizaina galvaspilsēta.Īpaši slavenu to ir padarījuši zīmolu GiorgioArmani, Dolce & Gabbana, Prada un Gianni Versace  apģērbu veikali un Via Montenapoleone tirdzniecībascentrs Galleria Vittorio Emanuele.Pasaules slavu Milāna ir ieguvusi arī ar mūzikas unteātra mākslu –tā irkomponista Džuzepes Verdi un Teatro allaScala dzimtene.

Lētas aviobiļetes uz Milānu irpieprasītas gan to tūristu, kuri brauc iepirkties, gan arī īstenu kultūrasbaudītāju aprindās.Gadā šo pilsētuapmeklē gandrīz divi miljoni cilvēku.

Zemāk atradīsietlētas aviobiļetes uz Milānu.Izvēlnē ir apkopoti lidojumi par izdevīgu cenu, kurus citi klientipēdējo divu nedēļu laikā ir atraduši SKY24.EE.

Aviobiļetes par izdevīgu cenu uz Milāna

Aviobiļetes Tenerife-Milāna
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Tallina-Milāna
(nopirkts 18.05)
115,08 EUR
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Viļņa-Milāna
(nopirkts 18.05)
118,97 EUR
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Rīga-Milāna
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Kasablanka-Milāna
Rezervēt lidojumus