Pasažieri

Lētas aviobiļetes: KijevaPilsēta: Kijeva
Iedzīvotāji: 2 819 000
Valsts: Ukraina
Reliģija: pareizticība, katolicisms
Valoda: ukraiņu, krievu
Klimats: mērens kontinentāls klimats
Naudas vienība: Ukrainas grivna (UAH)
Elektrība: 220 V, Eiropas standarta kontakts
Vīza: Latvijas pilsoņi var uzturēties bez vīzas līdz 90 dienām

Ukrainas galvaspilsēta Kijeva atrodas Dņepras krastā.Tā ir viena no vecākajām pilsētām Austrumeiropā.Kijevai ir bijusi izšķiroša loma kā SenāsKrievzemes, tā arī Ukrainas vēstures notikumos.Mūsdienās tā ir svarīgs rūpniecības, zinātnes,izglītības un kultūras centrs Austrumeiropā.Kijevai ir ļoti bagāts kultūras krājums – tajā iraptuveni 30 muzeji, vairāk nekā 2000 unikālu arhitektūras pieminekļu un 33teātri, kā arī daudz pastāvīgu mākslas ekspozīciju. Galvenie pilsētas tūrismaobjekti, kas ir kļuvuši par tās „vizītkarti”, ir Kijevas Pečoru Lauras katedrāle,Sv. Sofijas katedrāle, Zelta vārti, Sv. Andreja baznīca un Neatkarības laukums,kas tiek uzskatīts par Kijevas centru un ar savu majestātiskumu atstāj iespaidupat uz pieredzējušiem tūristiem.

Kijevas lidosta ir viena nolielākajām Austrumeiropā.Gadā tā apkalpovairāk nekā sešus miljonus pasažieru.Aviobiļetes uz Kijevu ir ļoti pieprasītas biznesa ceļotāju vidū.

Zemāk atradīsietlētas aviobiļetes uz Kijevu.Izvēlnē ir apkopoti lidojumi par izdevīgu cenu, kurus citi klientipēdējo divu nedēļu laikā ir atraduši SKY24.EE.

Aviobiļetes par izdevīgu cenu uz Kijeva

Aviobiļetes Viļņa-Kijeva
(nopirkts 18.05)
67,91 EUR
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Tallina-Kijeva
(nopirkts 18.05)
66,89 EUR
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Erevāna-Kijeva
Rezervēt lidojumus
Aviobiļetes Klaipēda / Palanga-Kijeva
Rezervēt lidojumus